Bramy segmentowe AVO

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej inwestycji

Bramy segmentowe AVO to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność, estetykę oraz wysoki standard bezpieczeństwa. Idealnie sprawdzają się zarówno w domach prywatnych, garażach wolnostojących, jak i w przestrzeniach przemysłowych czy magazynowych. Wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie gwarantują doskonałą izolacyjność cieplną i minimalizują utratę ciepła, co przyczynia się do utrzymania stałej temperatury w garażu.

Bramy AVO

Dlaczego warto wybrać bramy segmentowe AVO?

Bramy segmentowe AVO są projektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Ich konstrukcja nie ogranicza światła przejazdu, a system prowadzenia oparty na wykorzystaniu prowadnic pionowych i poziomych, gwarantuje możliwość ich zastosowania nawet przy bardzo krótkich podjazdach. Bramy AVO dostępne są zarówno w wersji ręcznej jak i automatycznej, co znacząco wpływa na zwiększenie komfortu ich codziennego użytkowania.

Szeroki wybór bram segmentowych

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór bram garażowych, dostępnych w różnych wariantach wykończenia – zarówno, w mającej swoich zwolenników, strukturze Woodgrain jak i gładkiej typu Silk, od modeli z wąskimi przetłoczeniami, przez bramy z szerokimi przetłoczeniami, aż po modele gładkie. Oferujemy również bramy segmentowe przeznaczone dla inwestycji przemysłowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i przystosowane są do wielu rodzajów zastosowań. Obydwa rodzaje bram dostępne są zarówno w wykonaniu z paneli o grubości 40 mm jak i 60 mm. Proponujemy różnorodność kolorów (paleta RAL, paleta NCS) i oklein drewnopodobnych, które idealnie dopasują się do architektury budynku. Dostępność wielu typów prowadzenia oraz niezwykle szeroki zakres dostępnych wymiarów, gwarantują pełną swobodę przy wyborze produktu.
Akcesoria
Akcesoria
AVO DOOR

Bezpieczeństwo i dodatkowe akcesoria

Dla zwiększenia bezpieczeństwa i funkcjonalności oferujemy szereg dodatkowych akcesoriów, takich jak drzwi serwisowe, przeszklenia, klamki i uchwyty, piloty do zdalnego sterowania, lampy ostrzegawcze, fotokomórki, kurtyny świetlne, itp. Wybierając AVO, wybierasz najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Trwałość i elegancja na lata

Bramy garażowe AVO łączą w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyczny design, idealnie komponując się z elewacją każdego domu. Z naszymi bramami segmentowymi zyskujesz nie tylko trwałość i niezawodność, ale także poprawę termoizolacji całego budynku.

Praktyczne i nowoczesne rozwiązania

Nasze bramy segmentowe są łatwe w obsłudze, ciche i wyjątkowo niezawodne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak siłowniki do bram garażowych i przemysłowych, codzienne użytkowanie staje się jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne.
Wybierz bramy segmentowe AVO i ciesz się wygodą oraz bezpieczeństwem na co dzień!

Kolorystyka segmentowych bram garażowych AVO

Oferta segmentowych bram garażowych AVO obejmuje ponad 200 kolorów dostępnych w palecie RAL – także z możliwością lakierowania strukturalnego – oraz 25 oklein, doskonale wpisujących się w aktualne potrzeby klientów.

Tak szeroki wybór daje niemal nieograniczone możliwości kolorystycznego dopasowania bramy garażowej do elewacji budynku oraz pozostałych elementów stolarki budowlanej.

Klienci o szczególnych wymaganiach mają możliwość wyboru lakierowania płaszcza bramy na kolor z palety NCS (Natural Color System), obejmującej swym zakresem 1950 kolorów, charakteryzujących się zwiększoną wyrazistością barw oraz odpornością na działanie promieniowania UV.

Kolory Podstawowe

RAL 7016

RAL 9016

Kolory Preferowane

703M

RAL 8014

RAL 9005

RAL 9006

RAL 9007

Dekory AVO

Antracyt Okienny

Orzech

Winchester

Złoty Dąb

Dekory Grupa I

Antracyt Gładki

Brąz Czekoladowy

Cedr Szary

Ciemnoszary Gładki

Ciemnoszary Metalik

Ciemny Dąb

Dąb Bagienny

Dąb Naturalny

Mahoń

Szary

Dekory Grupa II

Antracyt Szczotkowany

Biały Mat

Czarny Mat

Dąb Czarny Palony

Dąb Shefield

Espresso Ash

Szary Mat

Umbra Brąz Mat

Winchester R

Woodec Dąb Turner

Woodec Dąb Turner Toffee