AVO GATE

Napędy do bram AVO stanowią wysokotechnologiczne, innowacyjne rozwiązanie, które podnosi nie tylko poziom bezpieczeństwa, lecz także zapewnia wyjątkowy komfort użytkowników. System automatycznego otwierania i zamykania umożliwia pełną kontrolę nad bramą, eliminując konieczność opuszczania pojazdu czy domu w przypadku automatycznego jej sterowania. To szczególnie istotne w trudnych warunkach atmosferycznych ze względów bezpieczeństwa. Ta funkcjonalność jest również bezcenna dla rodziców małych dzieci, którzy nie powinni pozostawiać ich samych w pojeździe, oraz kontrolować wjazd i wyjazd na posesję lub do garażu.
Bramy AVO

Odpowiedni napęd

Decyzja dotycząca doboru odpowiedniego napędu do bramy ma kluczowe znaczenie dla jego niezawodności i efektywnego działania przez długie lata. Aby tak się stało automatyka bramowa musi funkcjonować według parametrów precyzyjnie określonych przez producenta dla danego typu napędu, takich jak ciężar i długość skrzydła bramy, odpowiednie wymiary montażowe czy sama ilość miejsca wymaganego do zamontowania siłownika. Niemniej istotne są również informacje dotyczące ewentualnego sposobu użytkowania takiej bramy, a więc np. intensywność pracy czy chęć zdalnego uruchamiania napędu przy pomocy odpowiedniego modułu za pomocą telefonu komórkowego.

Akcesoria

Również dobór samych akcesoriów jest niezwykle istotnym warunkiem, zapewniającym bezpieczeństwo i podnoszącym komfort użytkowania. Doskonałym przykładem jest lampa ostrzegawcza, informująca użytkownika o procesie otwierania lub zamykania bramy, fotokomórki skutecznie chroniące przed przypadkowym przyciśnięciem przez bramę czy piloty gwarantujące odpowiedni zasięg działania i zdalne sterowanie.
Dzięki tym wszystkim elementom, korzystanie z bramy staje się nie tylko komfortowe, ale także w pełni bezpieczne.
Akcesoria
Akcesoria