AVO GATE

Automatyka do bram przesuwnych

Automatyka do bram przesuwnych to rozwiązanie, które przynosi użytkownikom wyjątkowy komfort i poziom bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych napędów, otwieranie i zamykanie bram nie wymaga już opuszczania pojazdu, co jest szczególnie przydatne w deszczowe lub zimne dni. Takie systemy zapewniają płynne i ciche działanie bram, eliminując jednocześnie ryzyko pozostawienia samochodu z włączonym silnikiem.

Wybierając automatykę do bramy przesuwnej z wbudowanym oświetleniem, decydujesz się na elegancję, wygodę oraz bezpieczeństwo. Nasze rozwiązania technologiczne, są zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi i niezawodności działania.

Zapewnij sobie i swoim bliskim komfortowe oraz bezpieczne korzystanie z bramy przesuwnej, wybierając jedną z naszych zaawansowanych automatyk. Z nami otworzysz drzwi do nowoczesności, komfortu i bezpieczeństwa.

Bramy AVO

Odpowiedni napęd

Decyzja dotycząca doboru odpowiedniego napędu do bramy ma kluczowe znaczenie dla jego niezawodności i efektywnego działania przez długie lata. Aby tak się stało automatyka bramowa musi funkcjonować według parametrów precyzyjnie określonych przez producenta dla danego typu napędu, takich jak ciężar i długość skrzydła bramy, odpowiednie wymiary montażowe czy sama ilość miejsca wymaganego do zamontowania siłownika.

Niemniej istotne są również informacje dotyczące ewentualnego sposobu użytkowania takiej bramy, a więc np. intensywność pracy czy chęć zdalnego uruchamiania napędu przy pomocy telefonu komórkowego.

Automatyka do

bram przesuwnych

AVO GROUP