ADO PRO

Automatyka do bram garażowych

Siłownik do segmentowych bram garażowych do 19m2 i uchylnych do 17m2, 24V z wbudowanym oświetleniem LED i interfejsem KUBE do sterowania smartfonem.
Bramy AVO

Cechy automatyki AVO

ADO

Wygodny dostęp do elektroniki

Zamykana boczna klapka stanowi wygodny dostęp do układu elektronicznego. Wózek pociągowy (element łączący siłownik z bramą garażową) jest w pełni zintegrowany z szyną, co gwarantuje płynne poruszanie się i cichą pracę. Konfiguracja poprzez interfejs KUBE PRO, znacząco ułatwia proces programowania.

Profil szyny wykonany jest z tłoczonego aluminium, poddany procesowi malowania proszkowego w eleganckim kolorze RAL 9010.

Trzy sposoby montażu

Standardowy – głowica napędu z tyłu, głowica napędu z przodu – montaż do nadproża, głowica napędu z przodu – na wale ze sprężynami.

Kompaktowa głowica

O całkowitej wysokości 8 cm, zawiera zintegrowaną jednostkę szyny, umożliwiającą instalację blisko wału. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia wygodę montażu i estetyczny wygląd.

KUBE i KUBE PRO

Innowacyjny interfejs Bluetooth do konfiguracji i zarządzania automatyką AVO za pomocą aplikacji. Efektywne narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie automatyką AVO oraz wspierające instalację, gwarantujące optymalny czas pracy instalatora oraz łatwe i szybkie programowanie central sterujących i wielu funkcji siłowników. Kompatybilny ze smartfonami Android i Apple.

KUBE

Stworzony dla użytkownika automatyki AVO, umożliwia wygodne zarządzanie i sterowanie automatyką oraz oświetleniem z poziomu telefonu komórkowego za pomocą aplikacji. Synchronizacja z chmurą pozwala na zdalne przesyłanie informacji o stanie automatyki (otwarta, zamknięta, w ruchu) i błędach bezpośrednio do instalatora (zdalna diagnoza stanu pracy), umożliwiając szybszą i skuteczniejszą reakcję w celu wyeliminowania ewentualnych problemów i optymalizacji działań serwisowych. KUBE zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad automatyką domową.

KUBEPRO

Zaprojektowany dla profesjonalnych instalatorów, znacząco ułatwia proces instalacji i finalnej konfiguracji napędów. Praca w chmurze umożliwia zdalne zbieranie precyzyjnych danych z central siłowników, budowanie baz danych klientów w oparciu o geolokalizację, przeglądanie historii instalacji, a także tworzenie kopii zapasowych ustawień co pozwala na efektywniejsze planowanie serwisów. Skrócenie czasu reakcji oraz diagnostyki automatyki, na zapytania klienta, staje się kluczowym elementem zaawansowanego interfejsu KUBEPRO i unikalną funkcjonalnością automatyki AVO.

Zestaw

ADO800 PRO

Napęd do bram garażowych, 800N, silnik 24V, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, szyna prowadząca z wbudowanym oświetleniem LED 3,1 m.

Zestaw

ADO800 PRO CONNECT

Napęd do bram garażowych, 800N, silnik 24V, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, szyna prowadząca z wbudowanym oświetleniem LED 3,1 m, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji.

Zestaw

ADO1200 PRO

Napęd do bram garażowych, 1200N, silnik 24V, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, szyna prowadząca z wbudowanym oświetleniem LED 3,1 m.

Zestaw

ADO1200 PRO CONNECT

Napęd do bram garażowych, 1200N, silnik 24V, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, szyna prowadząca z wbudowanym oświetleniem LED 3,1 m, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji.

Zestaw

ADO1200L PRO

Napęd do bram garażowych, 1200N, silnik 24V, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, szyna prowadząca z wbudowanym oświetleniem LED 4,1 m.

Zestaw

ADO1200L PRO CONNECT

Napęd do bram garażowych, 1200N, silnik 24V, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, szyna prowadząca z wbudowanym oświetleniem LED 4,1 m, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji.