ALO PRO

Automatyka do bram przesuwnych

Elektromechaniczny, samohamowny siłownik 24V do bram przesuwnych o ciężarze bramy do 500 kg i do 700 kg z wbudowanym oświetleniem LED i interfejsem KUBE pozwalającym na sterowanie przy użyciu smartfona.

Bramy AVO

Cechy automatyki AVO

ALOPRO

Cichy

Niezwykle cicha praca siłowników gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Spowolnienia podczas otwierania i zamykania zapewniają płynne działanie i zapobiegają głośnej pracy bramy oraz jej uszkodzeniom mechanicznym.

Innowacyjny

Wbudowane oświetlenie LED zapewnia doskonałą widoczność podczas wjazdu na posesję szczególnie w porze nocnej i trudnych warunkach atmosferycznych, stanowi dodatkowo efektowny i skuteczny element infrastruktury ogrodowej wraz z innymi elementami iluminacji świetlnej oferowanymi przez AVO. Nowoczesna centrala sterująca pozwala na szybkie programowanie oraz intuicyjne korzystanie z dostępnych funkcji.

Programowanie

Wyłącznie poprzez interfejs KUBE PRO, co znacząco ułatwia i przyspiesza cały proces.

Trwały

Zabezpieczenie elementów elektronicznych i mechanicznych przed wpływem czynników zewnętrznych gwarantuje trwałość i niezawodność działania napędu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych oraz długotrwałe bezawaryjne użytkowanie.

Fotokomórki

Para fotokomórek zewnętrznych przeznaczonych do montażu na wąskich słupkach z możliwością regulacji o 180 stopni  w standardowym wyposażeniu każdego zestawu.

KUBE i KUBE PRO

Innowacyjny interfejs Bluetooth do konfiguracji i zarządzania automatyką AVO za pomocą aplikacji. Efektywne narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie automatyką AVO oraz wspierające instalację, gwarantujące optymalny czas pracy instalatora oraz łatwe i szybkie programowanie central sterujących i wielu funkcji siłowników. Kompatybilny z Android i Apple.

KUBE

Stworzony dla użytkownika automatyki AVO, umożliwia wygodne zarządzanie i sterowanie automatyką oraz oświetleniem z poziomu telefonu komórkowego i za pomocą aplikacji. Synchronizacja z chmurą pozwala na zdalne przesyłanie informacji o stanie automatyki (otwarta, zamknięta, w ruchu) i błędach bezpośrednio do instalatora, (zdalna diagnoza stanu pracy), umożliwiając szybszą i skuteczniejszą reakcję w celu wyeliminowania ewentualnych problemów i optymalizacji działań serwisowych. KUBE zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad automatyką domową.

KUBEPRO

Zaprojektowany dla profesjonalnych instalatorów, znacząco ułatwia proces instalacji i finalnej konfiguracji napędów. Praca w chmurze umożliwia zdalne zbieranie precyzyjnych danych z central siłowników, budowanie baz danych klientów w oparciu o geolokalizację, przeglądanie historii instalacji, a także tworzenie kopii zapasowych ustawień co pozwala na efektywniejsze planowanie serwisów. Skrócenie czasu reakcji oraz diagnostyki automatyki na zapytania klienta staje się kluczowym elementem zaawansowanego interfejsu KUBEPRO i unikalną funkcjonalnością automatyki AVO.

Zestaw

ALO524 PRO

Zestaw do bram przesuwnych o ciężarze do 500 kg, siłownik z wbudowaną centralą sterującą, silnik 24V, z oświetleniem LED, fotokomórki AFT180, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji.

Zestaw

ALO724 PRO

Zestaw do bram przesuwnych o ciężarze do 700 kg, siłownik z wbudowaną centralą sterującą, silnik 24V, z oświetleniem LED, fotokomórki AFT180, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji.