APO PRO

Automatyka do bram skrzydłowych

Elektromechaniczny, samohamowny siłownik 24V do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 4 m, z wbudowanym oświetleniem LED i interfejsem KUBE pozwalającym na sterowanie napędem przy użyciu smartfona.

Bramy AVO

Cechy naszych
systemów

APO PRO

Trwały

Elementy mechaniczne wykonane z brązu, metalowe elementy przekładni (APO424PRO, APO424), zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych, odporna na promieniowanie UV malowana proszkowo obudowa z odlewanego aluminium – to wszystko zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę.

Cichy

Niezwykle cicha praca siłowników gwarantuje wysoki komfort użytkowania.

Innowacyjny

Wbudowane w obudowę siłownika oświetlenie LED zapewnia doskonałą widoczność podczas wjazdu na posesję szczególnie w porze nocnej i trudnych warunkach atmosferycznych, stanowi dodatkowo efektowny i skuteczny element infrastruktury ogrodowej wraz z innymi elementami iluminacji świetlnej oferowanymi przez AVO. W przypadku braku zasilania szybkie i łatwe ręczne wysprzęglenie siłownika za pomocą specjalnego uchwytu w pilocie AVAK.

Fotokomórki

Para fotokomórek zewnętrznych przeznaczonych do montażu na wąskich słupkach z możliwością regulacji o 180 stopni  w standardowym wyposażeniu każdego zestawu.

KUBE i KUBE PRO

Innowacyjny interfejs Bluetooth do konfiguracji i zarządzania automatyką AVO za pomocą aplikacji. Efektywne narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie automatyką AVO oraz wspierające instalację, gwarantujące optymalny czas pracy instalatora oraz łatwe i szybkie programowanie central sterujących i wielu funkcji siłowników. Kompatybilny ze smartfonami Android i Apple.

KUBE

Stworzony dla użytkownika automatyki AVO, umożliwia wygodne zarządzanie i sterowanie automatyką oraz oświetleniem z poziomu telefonu komórkowego za pomocą aplikacji. Synchronizacja z chmurą pozwala na zdalne przesyłanie informacji o stanie automatyki (otwarta, zamknięta, w ruchu) i błędach bezpośrednio do instalatora (zdalna diagnoza stanu pracy), umożliwiając szybszą i skuteczniejszą reakcję w celu wyeliminowania ewentualnych problemów i optymalizacji działań serwisowych. KUBE zapewnia użytkownikowi pełną kontrolę nad automatyką domową.

KUBEPRO

Zaprojektowany dla profesjonalnych instalatorów, znacząco ułatwia proces instalacji i finalnej konfiguracji napędów. Praca w chmurze umożliwia zdalne zbieranie precyzyjnych danych z central siłowników, budowanie baz danych klientów w oparciu o geolokalizację, przeglądanie historii instalacji, a także tworzenie kopii zapasowych ustawień co pozwala na efektywniejsze planowanie serwisów. Skrócenie czasu reakcji oraz diagnostyki automatyki, na zapytania klienta, staje się kluczowym elementem zaawansowanego interfejsu KUBEPRO i unikalną funkcjonalnością automatyki AVO.

Zestaw

APO324 PRO

Zestaw do bram 2-skrzydłowych o długości skrzydła do 3 m i ciężarze do 500 kg, silnik 24V, z oświetleniem LED, centrala sterująca, fotokomórki AFT180, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji, regulowane, przykręcane uchwyty montażowe.

Zestaw

APO424 PRO

Zestaw do bram 2-skrzydłowych o długości skrzydła do 4 m, i ciężarze do 600 kg, silnik 24V, z oświetleniem LED, centrala sterująca, fotokomórki AFT180, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji, regulowane, przykręcane uchwyty montażowe, enkoder.