ATEL

Automatyka do bram skrzydłowych

Elektromechaniczny, samohamowny siłownik teleskopowy 24V do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3 m.

Bramy AVO

Cechy naszych
systemów

ATEL

Innowacyjny

Nowa konstrukcja bez enkodera zapewnia łatwe programowanie oraz umożliwia łagodny start i hamowanie (wymagany zewnętrzny ogranicznik na zamknięciu). To kolejny krok naprzód w dziedzinie automatyzacji bram oraz długotrwałej, bezawaryjnej pracy automatyki.

Trwały

Elementy mechaniczne zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych, solidny, metalowy system wysprzęglenia, wygodny i skuteczny nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych (zaśnieżenie).

Fotokomórki

Para fotokomórek zewnętrznych przeznaczonych do montażu na wąskich słupkach z możliwością regulacji o 180 stopni  w standardowym wyposażeniu każdego zestawu.

Nowoczesny

Sterowanie odbywa się za pomocą nowoczesnej centrali sterującej ACT20224, która zapewnia łatwą obsługę i pełną kontrolę nad funkcjonalnością bramy.

Programowanie

Programowanie za pomocą przycisków na centrali.

Zestaw

ATEL324

Zestaw dwóch siłowników teleskopowych 24V do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3 m i ciężarze do 400 kg, centrala sterująca, fotokomórki AFT180, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, regulowane, przykręcane uchwyty montażowe.

Zestaw

ATEL324CONNECT

Zestaw dwóch siłowników teleskopowych 24V do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3 m i ciężarze do 400 kg, centrala sterująca, fotokomórki AFT180, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji, regulowane, przykręcane uchwyty montażowe. Dostępny wkrótce.