AVO PARK

APARK OUT

Terminal wyjazdowy – urządzenie umożliwiające bezobsługowy wyjazd z parkingu, dzięki funkcji odczytu biletów z kodem kreskowym lub, opcjonalnie, akceptacji zbliżeniowych kart abonamentowych.

Bramy AVO

Terminal dzięki modułowej konstrukcji obudowy wykonanej z proszkowo malowanej stali, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Estetyka urządzenia podkreślana jest przez stonowaną kolory i podświetlenie LED.

Zaawansowany laserowy czytnik kodów kreskowych 2D gwarantuje szybki i niezawodny odczyt, a kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7 cali prezentuje komunikaty w języku polskim i angielskim, co ułatwia korzystanie z urządzenia przez użytkowników międzynarodowych.

Przyciski terminala są zaprojektowane tak, aby były odporne na wandalizm i niskie temperatury, a ich podświetlenie LED ułatwia korzystanie z urządzenia nawet w nocy.

Komunikacja z serwerem systemu parkingowego odbywa się za pośrednictwem sieci Ethernet, co zapewnia sprawny transfer danych i umożliwia bieżące monitorowanie operacji.

Aktywacja terminala wjazdowego jest możliwa tylko po wykryciu pojazdu przez pętlę indukcyjną, co zapobiega nieuprawnionemu pobraniu biletu.

Zaawansowany system termo-wentylacji, składający się z podgrzewaczy i wentylatorów, gwarantuje optymalne warunki pracy urządzenia przez cały rok.

Opcjonalny system interkomu VOIP umożliwia bezpośrednią komunikację głosową z obsługą parkingu, co zwiększa komfort użytkowania.

Personalizacja terminala i całego systemu parkingowego dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, wraz z przygotowaniem specjalnej oferty cenowej, pozwala na optymalne wykorzystanie potencjału technologicznego w zgodzie z wymaganiami użytkowników.

APARK OUT
APARK OUT

Opcjonalne wyposażenie terminala

Opcjonalne wyposażenie terminala:

  • Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej,
  • Czytnik kart abonamentowych w standardzie Unique (opcjonalnie Mifare, HID, HID iClass),
  • Interkom w technologii VOIP,
  • Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej.
Dane techniczne APARK OUT
Napięcie zasilania 230 VAC 50/60 Hz
Maksymalny pobór mocy z włączonym termo obiegiem (W) 400
Zasilanie awaryjne opcja
Temperatura pracy -30°C ~ +50°C
Stopień ochrony IP54
Wymiary (wys. X szer. X gł. mm) 1249 x 385 x 298
Waga ~ 50 kg
Kolor obudowy RAL 7021
Kolor frontu RAL 7035
Materiał obudowy Stal
Materiał panelu frontowego Szkło hartowane
Typ powłoki lakierniczej Lakier proszkowy

*Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu produktów. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości